39. C. Krombeen, (Arnhem Rvk), Aspecten en problemen van de ruilverkaveling. 40. J. Polman, posthuum, Geschiedenis en toepassing van de onfc- werpwet op de grensregeling in Nederland en de Nederlandse Antillen. 41. W. van der Vegt, Rechten en verplichtingen op de grond in de stadsgemeente Medan; een gemeentelijk kadaster. 42. P. de With, IJking van precisieluchtcamera's. 43. A. Wytema, (Nijmegen LD), Enige methoden voor de ver effening van een primair driehoeksnet. 23-2-'52: 44. J. C. van Heijkoop, ('s-Hertogenbosch LD), De burger rechtelijke betekenis van de kadastrale grens. 45. C. C. J. Hol, (Dordrecht LD), Rivierkaarten in Nederland. (Bibl.) 46. R. J. Rienks, (Rotterdam, Gem. LD), Rooilijnvoorschriften. 47. F. Schuurman, Het Kadaster in het Groothertogdom Luxem burg. 48. A. Waalewijn, (Rijkswat. Delft), 1: De internationale formules voor nauwkeurigheidswaterpassing. 2: Onderzoek naar de verdeling voor de middelbare fout ver kregen uit een kleine steekproef. 20-6-'52: 49. H. van den Berg, ('s-Gravenhage LD), Beschouwingen over enige landmeetkundige vraagstukken welke zich hebben voor gedaan bij de kadastrering van de Zuiderzeepolders. 50. L. Th. A. Jacobs, ('s-Hertogenbosch LD), De toepassing van interfererend licht op landmeetkundig gebied. 51. J. G. Janssen, (HTS, Utrecht), 1: Dubbelbeeldtachymeters in Indonesië. 2: Grondregistratie in Jacatra-Batavia-Djakarta, een bijdrage tot de kennis der geschiedenis van de overschrijving van on roerend goed en het Kadaster in Indonesië. 52. K. Lok, (Eindhoven Rvk), Beschouwingen over het begrip waarde als basis voor de ruilverkaveling in Nederland en van methoden van waardebepaling en hun nauwkeurigheid. (Bibl.) 53. F. G. C. Rothuizen, (PBNA, Arnhem), Enige mededelingen over de kartografie van Zeeland vóór 1800. 54. E. H. W. Visser f, Het krommingsverloop van overgangs- bogen in verband met voorwaarden die door de huidige rij- techniek worden gesteld en de uitzetting dezer bogen met be hulp van de verbeterde Winkelbildmethode van G. Schramm. (Bibl.) 19-12-'52: 55. P. Ilmer, (Ned. Spoorwegen), De landmeetkunde in toepas sing bij de spoorwegen. 177

Orgaan der Vereeniging TAK | 1958 | | pagina 9