Ld.; B. J. de Jong, D. Schrier en P. van IJperen te Rotterdam; C. J. van Vessem te Zierikzee l.d.; H. J. G. Heupink, M. Reilink en G. A. van der Woning te Almelo Ld.; W. Hidding en G. Jansen te Assen; W. J. Schut, W. van Hezeken en B. M. Stok te Deventer; J. Douma, R. H. Roggema en D. Velvis te Groningen l.d.; J. Heersema en R. Schuurman te Groningen blw; J. H. van den Berg, J. Eyzenga en B. Palma te Heerenveen; A. H. van Loo en P. F. de Wit te Winschoten; J. G. Bosch en J. P. van Dijk te Zwolle l.d.; mej. D. ter Haar, J. Hui ter en mej. W. Keuper te Almelo R; J. van Beek, R. Buitenhuis, H. Haze en A. J. Rieks te Zwolle R; F. Kolkman en H. Vos te Almelo R; M. Douma en E. R. Nahar te 's-Gravenhage cto. Onderstaande tekenaars zijn vrijgesteld van het in april 1.1. ge houden examen en m.i.v. 1 maart 1959 geplaatst aan de achter hun naam vermelde standplaats: L. P. van den Ouden te Alkmaar l.d.; H. E. ten Broeke te Almelo R; B. A. Rutenfrans te Amersfoort; R. Dirkse, J. F. Honderdors en J. L. Mijsbergh te Amsterdam; T. W. Eusterbrock te Almelo l.d.; H. H. G. Horsthuis te Arnhem l.d.; A. Pepping te Assen; P. Boer en C. A. A. Wijnen te Breda l.d.; B. Zwij- nenburg te Breda R; C. Brinks en F. J. Tuitert te Deventer; mej. C. M. Duim en J. C. Feyge te 's-Gravenhage fot.gr.d.; J. J. de Fouw te Goes; mej. J. de Vries te Groningen l.d.; G. A. H. Methorst te Groningen blw; W. E. Karsten en J. Wegqemans te 's-Hertogen- bosch; T. J. Sijtsma te Leeuwarden; P. J. H. de Reek te Maastricht I.d.; J. T. van der Geest te Maastricht blw; J. Pasman en J. J. Schijf te Middelburg l.d.; J. E. Baars te Nijmegen; J. G. M. Huyskens te Roermond; L. Zandbergen te Rotterdam; A. Leyder Haverstroom te Haarlem; F. D. van Schutterhoef te Tiel; P. Slump te Utrecht l.d.; mej. M. C. J. Kuypers te Utrecht R; mej. B. A. Hoving en H. J. Tho- lema te Winschoten; K. Mulder en M. A. Ruiter te Zwolle l.d.; H. Bakker te Zwolle blw; H. van Buiten te Zwolle R. De navolgende tekenaars hebben voldaan aan het in april en mei LI. gehouden examen en zijn m.i.v. 1 april geplaatst aan de achter hun naam vermelde standplaats: M. Rolleman te Amersfoort; D. Jonker te Amsterdam: P. J. Rouwen te Arnhem l.d.; W. J. M. Lauxtermann en D. Potters te Eindhoven l.d.; H. van der Veen te Haarlem; mej. H. C. Ruijsch te Den Bosch; C. J. van Wissen te Leiden; G. Scheele te Middelburg l.d.; M. Kampschreur te Nijme gen; mej. W. M. van der Krogt te Rotterdam; L. B. Rietveld te Utrecht l.d.; A. Schreibelt te Zutphen. Wegens opheffing van het Bureau te Deventer zijn van daar ver plaatst m.i.v. 1-5-'59: de landmeetk.ambt. (A) A, Albers naar Zwol le R; L. Merison naar Zwolle Ld. (in zijn functie van chef de bureau); de adj. techn. ambt. G. van der Ziel, de landm. ambt. W. Houtman, de tekenaars P. S. Weltevreden. W. Albinus, J. J. Derksen, mej. G. van Nieuwenhoven, J. A. Polder, P. A. Sterkenburg en F. J. Tuitert naar Zwolle Ld.; mej. A. T. Goldenbeld naar Utrecht Ld. en G. Brinks naar Zutphen Ld. M.i.v. 1 mei I.I. is in verband met de opheffing van de bureaus voor blw te Groningen, Eindhoven en Zwolle het personeel ver plaatst naar de bureaus van de landm. dienst in die standplaatsen.

Orgaan der Vereeniging TAK | 1959 | | pagina 43